中文
Home > Property Search > Property Detail
LAGUNA CITY PH 01 BLK 03
LAGUNA ST 35, Lam Tin
$6.680M
Detail Map Trend Mortgage
Update:2026-05-10
Property No.:L774898
  • Usage:
    Residential
  • Gross:
    639 ft²
  • Saleable:
    517 ft²
  • Price/ft²:
    @$10,454 / GFA
    @$12,921 / SA
  • Layout:
    企理 LC13E4
  • Decoration:
    水喉已換 電線更新
  • Op Date:
    1990
  • Bldg. Age:
    36Years
  • Contact:
    TERRY 94422608
    方先生 94422608